van Gansewinel Polska Grupa - Wywóz śmieci kraków, odpady komunalne, przemysłowe, usługi porządkowe, zbiórka i recykling - Kraków, Tarnów, Ruda Śląska, Oława, Legnica.

vangansewinkel wywóz śmieci i nieczystości

REMONDIS działa na polskim rynku od 1992 roku, oferując poprzez spółki i oddziały w ponad 40 miastach na terenie całego kraju, kompleksowe usługi w zakresie recyklingu oraz gospodarki wodnej. Dzięki działalności REMONDIS przerabianych zostaje około 1,5 mln ton surowców i odpadów rocznie. Akwizycja firmy van Gansewinkel Polska ma w szczególności umożliwić szybszy rozwój na rynku dolnośląskim. Dr Marek Gębski, Członek Zarządu REMONDIS Sp. z o.o.: „Zakres usług firmy van Gansewinkel Polska pasuje idealnie do naszej działalności. Do tego dochodzi regionalna koncentracja firmy na południu kraju, co pozwala umocnić naszą działalność w tym regionie i idealnie uzupełnia sieć naszych obecnych lokalizacji. Wzmocni to jednocześnie obecność REMONDIS w całym kraju.”

Grupa van Gansewinkel rozpoczęła swoją działalność w latach sześćdziesiątych w Holandii. Po ponad pięćdziesięciu latach ekspansji i innowacji stała się niekwestionowanym liderem rynku w Beneluksie oraz rozszerzyła działalność o nowe kraje - Portugalię, Francję, Republikę Czeską i Polskę.

Holding van Gansewinkel w Polsce osiągnął w 2013 roku obrót w wysokości 100 mln PLN zatrudniając 320 pracowników i obsługując trzy instalacje recyklingowe. Na początku czerwca 2015 przedsiębiorstwo zostało zakupione przez REMONDIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem transakcji było przejęcie wszystkich spółek grupy van Gansewinkel w Polsce w zakresie gospodarki odpadami oraz usług komunalnych. REMONDIS Sp. z o.o. należy do największego niemieckiego koncernu działającego w branży gospodarki wodnej i recyklingowej. Pod zarządem REMONDIS Polska działalność operacyjna spółek należących do Grupy van Gansewinkel zostanie w przyszłości umocniona i rozszerzona.

vangansewinkel wywóz śmieci i nieczystości

Copyright © 2010-2013 van Gansewinkel